Автор Олеся Рудницька 10:49 Війна, Новини

На Вінниччині в останню путь провели захисника Василя Очеретнюка

У Тростянці Гайсинського району попрощалися із загиблим захисником Василем Очеретнюком. Він загинув 4 червня в районі населеного пункту Новоселівка, Краматорського району, Донецької області.

Про це повідомляє Гайсинська РВА.

«Народився Василь 14 січня 1970 року. Зростав у дружній багатодітній родині, де крім нього було ще шестеро дітей: три брати і три сестри. У Тростянці закінчив тоді восьмирічну школу, і вступив на навчання до Вінницького профтехучилища №7. Здобув спеціальність столяра. Згодом пішов працювати в місцеве сільськогосподарське підприємство «Україна», звідки був призваний в армію», – йдеться у повідомленні.

Після закінчення проходження строкової служби Василь Очеретнюк працював в АКПП «Перемога», ТОВ «Тростянецьхліб», у Києві, птахокомплексі Миронівського хлібопродукту, а останніх три роки – водієм ТОВ «Метр М».

Був мобілізований у ЗСУ 25 січня 2023 року. Молодший сержант Василь Очеретнюк служив водієм автомобільного відділення підвозу боєприпасів взводу матеріального забезпечення танкового батальйону військової частини А4689 21-ої окремої механізованої бригади.

Поховали героя в Тростянці на Витягайлівському кладовищі.

Вічна пам’ять та слава захиснику України!

Visited 288 times, 1 visit(s) today
Close Search Window