Автор Макс Мельник 16:51 Кримінал, Новини

На Вінниччині у держвласність суд повернув ділянку з трипільським поселенням

За рішенням Господарського суду Вінницької області Томашпільську селищну раду зобов’язали усунути перешкоди у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою з трипільським городищем.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Йдеться про ділянку площею 4,4 га у селі Кислицьке, яка має статус пам’ятки археології місцевого значення «Поселення трипільської культури IV – ІII тис. до н.е.» охоронний № 464.

У 2021 році селищна рада зареєструвала право власності на неї, хоча землі з охоронним статусом мають бути виключно державні.

Після набрання рішенням законної сили прокуратурою вживатимуться заходи щодо його реального виконання.

Загалом цього року органи прокуратури Вінниччини подали 8 позовів про повернення історико-культурних земель у власність держави. Йдеться про 10 ділянок загальною площею 110 га. На сьогодні три позови судами задоволено, чотири судові рішення реально виконано.

Visited 15 times, 15 visit(s) today
Close Search Window