Автор Олег Верлан 15:16 Війна, Кримінал, Новини

На Вінниччині пропагандист з Вапнярки отримав 5 років за кремлівські фейки

За вироком Томашпільського райсуду до 5 років позбавлення волі засуджено 66-річного жителя Вапнярки. Пенсіонер отримав тюремний строк через те, що поширював кремлівські фейки

Як повідомляють у пресслужбах УСБУ та Вінницької обласної прокуратури, були зібрані беззаперечні докази вини прокремлівського інтернет-агітатора. За даними слідства, пенсіонер проводив інформаційно-підривну діяльність проти України, відкрито демонстрував прокремлівські погляди та схвалював російську збройну агресію.

На власній сторінці у забороненій соціальній мережі «Однокласники» зловмисник висловлював непоодинокі сподівання на перемогу російської армії та возвеличував окупантів. Прибічник рашизму відкрито закликав росію продовжувати активні агресивні наступальні дії, закликав до «освобождения» України від «укронацистов». 

На підставі зібраних доказів, суд визнав фігуранта винним за ч. 2 та ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі. У суді громадянин свою вину не визнав. Наразі вирок законної сили не набрав.

Visited 7 times, 1 visit(s) today
Close Search Window