Автор Макс Мельник 12:09 Конфлікти, Новини

На Вінниччині через суд скасували дозвіл на вилов риби «монополісту», який жодної копійки за 3 роки не сплатив до бюджету

Рішенням Вінницького окружного адміністративного суду задоволено позов Гайсинської окружної прокуратури про визнання незаконним та скасування Дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, а саме – на Ладижинському водосховищі загальною площею 2080 га вартістю 1,1 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

«Згаданий дозвіл виданий у 2018 році управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області безпідставно, адже у підприємця не було права користування водоймою. Тож фактично йому надали одноосібне право на безоплатний промисловий вилов риби», – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі встановили, що лише за останні 3 роки цим підприємцем у Ладижинському водосховищі виловлено понад 320 тонн риби, але до бюджетів місцевих територіальних громад не сплачено жодної гривні.

Після набуття рішенням законної сили територіальні громади отримають можливість ефективно розпоряджатися водоймою та отримати належні надходження до бюджетів, що є суттєвим в умовах воєнного стану.

Visited 11 times, 1 visit(s) today
Close Search Window