Автор Олеся Рудницька 09:41 Новини

На Сонці зафіксували два потужні спалахи: коли на Землі відчують наслідки

На Сонці в неділю, 5 травня, сталися два потужні спалахи. За прогнозом астрономів, наслідки шторму будуть відчутні не раніше, ніж у середу, 8 травня.

У SpaceWeather розповідають, що сонячна пляма AR3663, що швидко росте та стала найактивнішою плямою 25-го сонячного циклу, лише сьогодні випустила два спалахи X-класу (найсильніші) і шість спалахів M-класу (середьної сили).

«Кожен із цих спалахів призвів до короткочасного, але глибокого відключення радіосигналу Землі, що призвело до втрати сигналу на частотах нижче 30 МГц. Ці події легко помітити радіоаматорам, авіаторам та морякам, які використовують короткі хвилі для зв’язку», – йдеться в повідомленні порталу.

Як захиститися від впливу магнітних бур

Як відомо, метеозалежні люди через спалахи на Сонці можуть зіткнутися з головним болем та проявами серцево-судинних захворювань. Тому в несприятливі дні особливо важливо дотримуватися основних принципів здорового способу життя – вчасно лягати спати, дбати про якість харчування та багато пити.

Тому варто зменшити кількість жирної, гострої, солоної, солодкої їжі, кави та алкоголю, відмовитись від куріння й уникати надмірних фізичних навантажень. Корисними є прогулянки на свіжому повітрі, однак під рукою бажано мати необхідні ліки.

Visited 11 times, 1 visit(s) today
Close Search Window