Автор Олеся Рудницька 09:42 Війна, Новини

На Донеччині загинув військовий з Вінниці Максим Мороз

Під час виконання службового обов’язку поблизу села Костянтинівка Покровського району Донецької області 8 липня загинув вінничанин Максим Мороз. Торік він добровільно вступив у лави ЗСУ. Був офіцером однієї зі штурмових бригад. Герою навічно залишилося 39 років…

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«Максим свідомо пішов на війну. Не ховався, і не намагався уникнути служби. Він був вимогливим до себе, але надзвичайно людяним і добрим до інших. Як офіцер дбав про те, щоб не допустити невиправданих втрат серед своїх підлеглих. Заради побратимів першим йшов у бій, а під час затишшя між штурмами міг потішити їх гарячими стравами, бо любив куховарити», – розповідають рідні полеглого воїна.

Народився Максим Мороз у Вінниці 14 листопада 1984 року. Після закінчення 16-ї міської школи обрав для себе автотранспортну справу. Навчався спочатку у технікумі, а згодом – у Вінницькому політехнічному інституті (тепер ВНТУ) на факультеті машинобудування. Працював у різних компаніях, мав і чимало захоплень, найулюбленішим із яких були велогонки.

«Максим був учасником велоклубу. На своєму байку об’їздив чимало куточків нашої країни. А ще любив природу, музику…Його поважали друзі за шляхетність та щирість, мудрість і велике серце», – поділилась сестра загиблого Героя Наталія.

Церемонія прощання і чин поховання воїна відбудеться сьогодні на Алеї Слави Сабарівського кладовища. Початок об 11:00.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Visited 57 times, 3 visit(s) today
Close Search Window