Автор Олеся Рудницька 10:00 Війна, Новини

На Донбасі загинув військовий з Вінниччини Олександр Кушта

В ході виконання бойового завдання в Донецькій області, проявивши вірність військовій присязі, стійкість, мужність та героїзм 1 березня загинув Олександр Кушта, житель с. Окладне Вінницької області.

Про це повідомляє Барська міська рада.

Олександр народився у с. Мальчівці у 1989 році. У 2014-му добровільно пішов в АТО і з тих пір і до останнього дня практично весь час воював (за винятком невеликого проміжку часу, потрібного для лікування). Разом із своїм підрозділом захисник пройшов найважчі бої майже по всій лінії фронту.

«Молодий, вмотивований, відважний, чесний, справедливий, добрий. Він був прикладом справжнього чоловіка та патріота, відзначався неймовірною відвагою та відданістю своєму обов’язку. Щирий друг, найкращий син та брат, люблячий чоловік та батько, надійний та вірний побратим. Людина слова та честі. Справжній захисник своєї України, свого народу, своїх рідних та близьких. Та смерть невблаганна, вона не перебирає…» – йдетья у повідомленні.

Такі, як Олександр, назавжди залишаються в пам’яті людей, в їх серцях. Він заслужив на вічну пам’ять своїм життям, своїми вчинками, своїм героїзмом, своєю самопожертвою.

Вічна пам’ять та шана відважному захисникові!

Visited 16 times, 1 visit(s) today
Close Search Window