Автор 18:25 Війна, Новини

Мрієш стати Володарем неба?: у 41 окремій механізованій бригаді пропонують навчити нищити російських окупантів за допомогою БпЛА

Програма Drone Force від Командування Сухопутних військ Збройних Сил України допоможе здійснити твою мрію.

Вказують у 41 ОМБр.

Тим, хто бажає опанувати вміння керувати дронами пропонують заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/sTGRpi1EcPEfSrxz6 або зателефонувати: 0 800 301 314

«Командування Сухопутних військ Збройних Сил України розвиває програму з відбору та підготовки операторів / інженерів для роботи з БпЛА – Drone Force. Для цього ми розробили власну систему навчання в спеціально обладнаному центрі. Разом з партнерами ми інвестуємо не лише в засоби ураження, але й в людей. Інтелект, технології, навички – це головне», – йдеться у повідомленні.

У бригаді пропонують чіткий та захищений шлях кожного кандидата через Рекрутинговий центр Сухопутних військ ЗСУ і систему комплектування:

– можливість обрати будь-який підрозділ БпС будь-якої бригади Сухопутні війська ЗС України;

– повне супроводження рекрутером – від першої розмови й до військової частини. Будь-які консультації – онлайн у зручному форматі (буде й офлайн, це — точка зростання);

– відбір, де головний критерій – здатність опанувати майбутнє;

– контракт, який гарантує посаду в підрозділі БпС;

– щонайменше 2 місяці вишколу. Так, ми навчаємо основам військової справи. Але одночасно з цим – ви отримуєте спеціальність для роботи з БпЛА;

– поруч з рекрутом лише ті, хто також працюватиме з технологіями. Ми формуємо колективи, близькі по духу.

«Якщо ви вже працюєте з БпЛА у цивільному житті, маєте документи про завершення цивільних курсів або споріднений інженерний досвід – це можна буде підтвердити та отримати спеціальність за спрощеною процедурою. ІТ-досвід – так! Налагодження складних інженерних систем – так! Мікроелектроніка – так! Навіть любов до комп’ютерних ігор – так!», – зауважують у бригаді.

Для роботи в проєкті ми зібрали команду найкращих фахівців. Рекрутери – HR-спеціалісти, які під час війни добровільно долучилися до війська. Вони знають плюси, мінуси, підводні камені на всіх етапах. Вони знають, як визначити сильні сторони кожного. Готуватимуть Вас не просто бойові пілоти, а фанати своєї справи – системно, прискіпливо, суворо. Але ефективно.

Як почати шлях? Заповніть коротку анкету тут: https://forms.gle/sTGRpi1EcPEfSrxz6.

Наступний крок – консультація з рекрутером. Пройдете відбір – військова частина запропонує Вам посаду. Тільки після цього – візит в ТЦК. Постійні підтримка та супроводження – це база!

Консультації можна отримати також за телефоном гарячої лінії: 0 800 301 314.

Щоб одразу зняти деякі питання. Це військова служба за контрактом. Ви будете спрямовувати дрони на противника, ремонтувати дрони, удосконалювати дрони. Навіть під час війни армія комплектується не лише через мобілізацію. Ми готуємо фахівців! І це – розумний підхід. Командування Сухопутні війська ЗС України відкрито для розвитку такого шляху!

Drone Force – це проявити не лише сміливість, але й отримати перевагу.

Visited 12 times, 1 visit(s) today
Close Search Window