Автор Олег Верлан 10:38 Війна, Новини

Мобілізація корупціонерів: Малюська вважає їх патріотами, але жадібними

Декілька місяців в Україні не вщухають дискусії щодо мобілізації тих, хто був засуджений. Наразі в них є «імунітет», хоча деякі з них навіть у колонії не сиділи. Міністр юстиції Денис Малюська переконаний, що не варто позбавляти армію такого потужного мобілізаційного ресурсу. Ба більше, є сенс, аби воювали корупціонери, яких він особисто вважає патріотами, але жадібними.    

В інтерв’ю РБК-Україна він висловився, що це неправильно, коли під час війни частина громадян уникає мобілізації через судимість.

«Це ті люди, які вже вийшли з в’язниці або навіть ніколи туди не потрапляли. За законом вони не можуть бути мобілізованими. Тобто особи, які мають судимість, не підлягають військовому обліку. Власне, це найпростіше і найочевидніше, що треба виправляти. Тут немає питання небезпеки для людей, вони ж ходять по вулицях, спілкуються з нами. Чому вони не йдуть в армію та не виконують обов’язок захищати Батьківщину, я не розумію», – сказав Малюська.

На запитання журналіста про те, чи можна відправляти на фронт засуджених за корупцію, міністр відповів: «Корупціонерів, мені здається, можна абсолютно спокійно відправляти воювати». Він каже: «Вони часто патріоти, просто патріотизм своєрідний, і вони жадібні».

Міністр заявив, що «більшість людей»” давали хабар у вигляді подарунка або гроші лікарям, освітянам, патрульним, і це явище було дуже поширеним.

«Безумовно, це треба викорінювати, але я не розумію, чому корупціонерів, як і інших, не можна відправляти на війну. Треба», – підкреслив Малюська.

При цьому він наголосив, що відправлення на фронт – не покарання, а виконання обов’язку перед Батьківщиною.

Цікаво, а якщо корупціонери відкупляться від мобілізації, якщо їх раптом дозволять призвати.

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Close Search Window