Автор Олеся Рудницька 11:02 Війна, Місто, Новини

Менше ніж за добу: вінничани підписали петицію щодо перейменування вулиці Острозького на Назарія Гринцевича

Вінничанка Анна Булейко 10 травня опублікувала петицію до міськради щодо перейменування вулиці Острозького на Назарія Гринцевича. Менш ніж за добу вона зібрала понад 500 електронних підписів.

«Увіковічення пам’яті про героїчного захисника Азовсталі, вінничанина Гринцевича Назарія Андрійовича! Назарій Гринцевич з позивним «Грінка» — військовий парамедик, наймолодший серед «азовців» під час оборони Маріуполя.

Назарій народився 10 березня 2003 року в Вінниці. Навчався у школі №32. В шкільні роки, а саме в 9 класі, Назар сильно захопився військовим формуванням Національної гвардії України — 12-ою бригадою спеціального призначення «Азов». Вперше він познайомився з «азовцями», коли йому було 14. Тоді він долучився до вінницького ультрасу та познайомився з вінницьким колективом «Спортовія». Тож серед його оточення було багато прихильників «Азову» та навіть тих, хто вже там служив. Ще тоді, будучи підлітком, розвивалась його національна свідомість та розуміння обов’язку перед державою. Йому було 11 років, коли почалась війна в Україні і росія анексувала Крим. І в той час, Назар пообіцяв собі, що коли стане повнолітнім, після школи, піде захищати Неньку Україну, свою сім’ю, своїх рідних та близьких», – зазначає авторка.

Вона пояснює, що «перейменування вулиці Острозького на вулицю Назарія Гринцевича, що межує зі школою, в котрій навчався Воїн — це вічна пам’ять про Героя, вдячність, повага та пошана до нього».

«Ми хочемо назавжди закарбувати його могутність та відвагу як почесного громадянина держави», – додає пані Анна.

Visited 30 times, 1 visit(s) today
Close Search Window