Автор Олег Верлан 16:10 Конфлікти, Новини

«Квартал 95» розгнівав українців номером з Іриною Гатун: вона зіграла дружину, яка повернулась до «хтивого» військового з-за кордону

«Квартал 95» знову шокував. У новому випуску автори вирішили пожартувати із сімей, які розлучилися через повномасштабну війну. У номері скандально відома через «сіСкадовська» акторка Ірина Гатун «грає» українку, яка повертається потягом з Варшави, та зустрічає чоловіка-військового.  Доволі специфічні жарти «кварталівців» викликали хвилю негативу у свій бік.

Будемо відвертими, гумор «кварталівців» не всім заходить. Багато хто його вважає низькосортним. Відео про повернення дружини розміщено на сторінці студії в Instagram.  

Отже, глядачам показали музичний номер, у якому був задіяний знаменитий український композитор і піаніст Євген Хмара. Він акомпанував скандальній акторці «Кварталу» Ірині Гатун – тій самій, яку запам’ятали завдяки дівчині «сіськадовська» у новорічному випуску шоу. Згодом акторка потрапили до бази «Миротворець» за відвідування анексованого Росією Криму.

Нині Гатун грала жінку, яка повернулася з Польщі, де провела півтори роки через повномасштабне вторгнення. Вона співала пісню на мотив «Ой у вишневому саду» з, як вважають сценаристи, «смішним» текстом. Увесь гумор був побудований на тому, як «голодний» чоловік накинувся на дружину ще в потязі, потім у кафе, таксі дорогою дорогою додому, навіть у ліфті. 

Акторка заспівала: «На першу колію швидкий з Варшави потяг прибував, я ще не вийшла із купе, а він мене вже роздягав. Додому я просилася, а він не чув, бо вже стогнав. Ой, милий мій, ну зупинись, вже наш состав в депо іде, хоча би випусти людей, що їхали зі мной в купе. І квіти подаруй вже ці, що ти весь час тримав в руці. Нас врешті вигнав провідник, пішли поїсти в KFC. В биральню я зашла на мить, а він вже там і без трусів. Кричить, у двері не гатіть, бо я терпів, і ви терпіть». 

Далі за сюжетом вульгарної пісні, яка б мала вийти смішною, чоловік не давав спокою дружині в таксі, так що «в машині вспотіло скло». Потім Гатун протягнула: «У ліфті знов він за своє, я кажу «Стоп!», він дістає. Кажу йому «Не встигнеш ти», він принципово взяв і встиг». 

Коли чоловік нарешті задовольнився і приліг відпочити, позицію «хтивої» зайняла жінка: «Настала черга вже моя». 

Відео було оприлюднене на сторінці студії сьогодні. Воно вже зібрало чимало негативних й обурливих відгуків. Українці вважають, що тема розділення через війну для багатьох родин є болісною, тож жартувати про це в такому контексті – «блюзнірство» й «дно». 

Visited 55 times, 1 visit(s) today
Close Search Window