Автор Макс Мельник 10:15 Новини, Спорт

Колишній тренер вінницької «Ниви» очолив юнацьку команду львівського «Руху»

Львівський «Рух» повідомив, що юнацьку команду U19 очолив 46-річний Денис Колчин, допомагати якому буде нинішній тренерський штаб львів’ян. Раніше пішов у відставку Сергій Задорожняк.

Денис Колчин чудово відомий вінницьким уболівальникам футболу. Останнім місцем роботи спеціаліста був одеський ДЮФК «Атлетік», де він обіймав посаду спортивного директора. До цього Колчин очолював одеську «Жемчужину», яку вивів у Першу лігу, вінницьку «Ниву» (2017-18), «Балкани» з Одещини.

За часів ігрової кар’єри він виступав у складі одеського «Чорноморця», криворізького «Кривбасу», «Металіста», «Миколаєва», «Дністра», входив до складу юнацької та молодіжної збірних України, ставши в 1994-му бронзовим призером юнацького чемпіонату Європи з футболу.

«Я не очікував на таку пропозицію. Нещодавно мені зателефонував Віталій Пономарьов, ми разом отримували Pro-ліцензію у Києві, і спитав, чи не хотів би я тренувати «Рух» U-19? У мене в Одесі було багато роботи в ДЮФК «Атлетік», де я працював директором, але я все ж вирішив обдумати цю пропозицію. Далі я вже поспілкувався з Ігорем Дедишиним і він розповів все про Академію, запропонував зустрітись і побачити все на власні очі. Мені стало цікаво, тож я приїхав та ознайомився з інфраструктурою, тренувальним процесом, умовами в яких працюють вихованці «Руху».

Побачене мене вразило, адже тут просто фантастичне ставлення до футболу і неймовірний рівень професіоналізму у всьому – я такого ще ніде не бачив. Після цього в мене вже не було жодних сумнівів, але я взяв час на те, щоб вирішити деякі питання в Одесі та вже потім приєднався до «Руха» U-19 і вже приступив до роботи», – розповів про своє призначення фахівець в інтерв’ю офіційному сайту львівського клубу.

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window