Автор Макс Мельник 12:53 Новини, Спорт

«Гучно грюкнули дверима»: в Одесі вінницька «Нива» розгромила «Реал-Фарму»

У передостанньому турі регулярного чемпіонату по футболу у Другій лізі вінницька «Нива» гостювала в Одесі. Для «Реал-Фарми» матч мав суто іміджевий сенс, адже хотілось перервати 8-матчеву безвиграшну серію. Для подолян, які посідали 9 стрічку у турнірній таблиці (чи не найгірший результат з часу відновлення клубу), поєдинок не відігравав жодного значення. Проте гості «гучно грюкнули дверима», забивши чотири «сухі» голи.

У першому таймі за рахунок індивідуальної майстерності «нивівці» більше загострювали гру. Неспішну атаку з центру поля розпочав Ничипоренко, який лівою з правого флангу навісив у чужий карний майданчик. А там Рогульський в стрибку випередив воротаря й головою підсік м’яча в сітку – 0:1. Це його другий гол за останній місяць.

Потім у «Ниви» були ще декілька гарних нагод, але підвела реалізація. У другому таймі одесити стали грати активніше, але пропустили. На лівому фланзі Страшкевич вийшов із оточення й відпасував на куті карного майданчика на Ничипоренка, а Олег першим дотиком прийняв, а другим направив м’яча в дальній кут – 0:2. Як не дивно, гравець із непогано поставленим ударом до цього в поточному чемпіонаті не забивав.

Далі матч розвивався за сценарієм гостей. Артур Загорулько першим ударом влучив у суперника, повторним у падінні він влучив у сітку із-за меж карного майданчика – 0:3. Це був 17-й гол лідера бомбардирських перегонів. Символічно, що Загорулько забив у своєму рідному місті.

Причетний він і до остаточної крапки у матчі. Загорулько протягнув м’яча в центр і відпасував лівіше – на Петленка, який в дотик правою ногою акуратно пробив у дальню «шістку» – 0:4.