Автор 17:03 Війна, Новини, Партнери

Громадська організація «Вільні та вірні» допомогла вінницькому військово-медичному закладу у проведенні ремонту та покращенні умов перебування захисників на лікуванні 

Громадська організація «Вільні та Вірні», яка має свій осередок на Вінниччині, підтримала проведення ремонту в одному з корпусів військового шпиталю. Тепер у реанімаційному відділенні медичного закладу повністю нові вікна, що гарантує для бійців комфортніші умови перебування у палатах під час лікування.

Завідувач реанімаційного відділення медичного закладурозповідає, що виникла нагальна необхідність в утепленні та ремонті приміщення. «Я звернувся до громадської організації «Вільні та Вірні» за допомогою. Вони відгукнулися, і ось вже оперативно встановили вікна для всього реанімаційного відділення. Чесно кажучи, навіть не очікував такої швидкої допомоги! Дякую за небайдужість», – каже лікар.

Допомога та підтримка ветеранів, військовослужбовців та членів їхніх сімей – це один із головних напрямів роботи команди ГО «Вільні та вірні».

«Щодня зустрічаюся з захисниками та захисницями та часто буваю на передовій. Знаю про потреби безпосередньо від них. Сьогодні ми говоримо про допомогу й підтримку військовослужбовців та ветеранів війни в тилу. Це важливо. До мене, як голови обласного осередку «Вільні та вірні» звернулося керівництво одного з військово-лікувальних закладів щодо допомоги зі встановлення вікон. Наша команда вирішила максимально швидко та оперативно відреагувати на такі потреби для військових, які лікуються або проходять реабілітацію. Вони захищають нашу країну, жертвують не лише своїм здоровʼям, а й часто життям! Ми повинні допомагати, адже в нас ціль спільна – перемога», – підкреслив керівник вінницького осередку «Вільних та вірних» Віктор Пигуля. 

Громадська організація «Вільні та Вірні» заснована з ініціативи підполковника ЗСУ, воїна-добровольця Віталія Герсака. Команда волонтерів на постійній основі допомагає захисникам та відправляє на передову автомобілі, необхідну техніку та обладнання. На сьогодні вже передано понад 360 FPV-дронів, більше 100 генераторів, 80 пічок, 50 тепловізорів,100 тонн продуктів, 2 автомобілі швидкої допомоги, 5 бусів, 12 пікапів, 5 мобільних прально-побутових комплексів, баггі «Хижаки».

Visited 35 times, 1 visit(s) today
Close Search Window