Автор Олеся Рудницька 11:34 Життя, Новини

«Дитячий садок» у Подільському зоопарку: вінничан запрошують познайомитися з малечею

У вінницькому Подільському зоопарку вже можна відкривати свій «дитячий садок». Хоча, звісно, самиці не будуть у захваті, якщо в них відберуть дитинчат. А їх нині у звіринці багатенько…

Як повідомляє Подільський зоопарк, у родині гуцульських коней підростає донечка, яка народилась місяць тому.

«Подорослішав і малюк-віслючок. На користь весняне сонечко і ламеняті. Його вже не впізнати. Ще тиждень тому малюк весь час подрьомував біля мами, а тепер разом з дорослими ласує молодою весняною травичкою та гостинцями від відвідувачів», – йдеться у повідомленні.

У відкритому вольєрі на прогулянці можна спостерігати павіанів-гамадрилів. Дорослі уважно пильнують за малюком, який народився взимку.

«Ще тиждень тому він весь час міцно тримався своїми лапками за маму і боявся її відпустити, а тепер стає все сміливішим і робить самостійні кроки без мами», – вказують у звіринці.

Вже майже дорослий лемурчик, який народився минулого літа. Його вік видає хіба що дитяча поведінка.

До речі, у суботу, 13 квітня, об 11-ій годині, запрошують дітей та дорослих взяти участь в ігровій програмі з нагоди відкриття вольєрів для релокованих з півдня України тигра та ягуара, яких Подільський зоопарк прихистив на початку повномасштабного вторгнення.

«Приходьте до нашого зоопарку та подивіться, в яких апартаментах тепер мешкатимуть врятовані з-під обстрілів тварини», – додають у закладі.

Visited 7 times, 1 visit(s) today
Close Search Window