Автор Макс Мельник 11:49 Кримінал, Новини

ДТП у Вінниці: вантажівка на «зебрі» збила жінку

Сьогодні, 22 травня, ранком у Вінниці сталася ДТП. Близько 10:30 на Хмельницькому шосе вантажівка MAN збила 75-річну жінку.

Як повідомляють у поліції Вінниччини, пенсіонерка переходила дорогу по пішохідному переходу.

Жінку травмовано, її доставили до лікарні.

На місці події працюють слідчі. Встановлюються обставини ДТП.

Visited 178 times, 1 visit(s) today
Close Search Window