Автор Макс Мельник 13:33 Новини, Спорт

Дев’ята нічия «Ниви» за сезон: вінничани на Київщині грали з «Чайкою»

У п’ятницю, 3 травня, у Макарові на Київщині вінницька «Нива» зіграла у «нульову» нічию з господарями – «Чайкою» (Петропавлівська Борщагівка). Для клубу зі столичного регіону результат нічого не вирішував, адже він втратив навіть примарні шанси на підвищення у класі за підсумками сезону у Другій лізі.

У першому колі «Чайка» у Вінниці обіграла «Ниву», з листопада минулого року команда не програє. Здобутки вінничан значно скромніші. Тому господарі вважались фаворитами.

Як повідомляє «Спортарена», «Чайка» на початку матчу домінувала. При цьому на 10-й хвилині після непорозуміння між воротарем і захисником господарів Дубілеєм ледве не протиснувся на ударну позицію Загорулько – лідер бомбардирських перегонів чемпіонату і за сумісництвом граючий президент «Ниви». Слідом Артур зі штрафного перевірив надійність Коломійця.

Перед самою перервою найрезультативніший гравець господарів Семенець ледве не завершив швидку атаку «Чайки», причому ще й претендував на пенальті.

Після перерви гра проходила напружено, проте з недостатньою гостротою. Виділити варто саме Загорулька, якого захисники господарів старалися опікати особливо ретельно, а він все одно знаходив способи як не пробити, то вдало підіграти товаришам по команді.

Розв’язка матчу очікувалася в кінцівці, проте й тут виконання десь підвело суперників. Останній і найкращий шанс у «Ниви» мав Лотоцький: класно підключався на стандарт – і теж не досяг успіху. У «Чайки» двічі бив Кулакевич, але промахнувся метрів із десяти на 84-й хвилині. А вже в компенсований час гарного удару завдавав Хобта – і тут теж воротар виручив вінничан.

Дев’ятий раз у сезоні зіграла внічию «Нива» – жодна команда не є в Другій лізі цього сезону більш компромісною.

Visited 7 times, 1 visit(s) today
Close Search Window