Автор Олеся Рудницька 09:16 Війна, Місто, Новини

ЦНАПи у Вінниці з 4 до 16 липня працюватимуть у посиленому режимі, аби більше військовозобов’язаних могли оновити дані

Для сприяння військовозобов’язаним у надані послуги з актуалізації облікових даних в реєстрі військовозобов’язаних, призовників та резервістів усі відділення Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінниці від сьогодні та до 16 липня працюватимуть у посиленому режимі.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Мова про Прозорі офіси на вул. Соборна, 59, просп. Космонавтів, 30, вул. Замостянська, 7 та вул. Брацлавська, 85.

Як повідомляють у департаменті адміністративних послуг міськради, прийом громадян буде здійснюватися з понеділка по п’ятницю з 07:30 до 18:00, у суботу – з 09:00 до 17:00. Адміністратори надаватимуть лише послугу з оновлення даних.

«Надання інших послуг здійснюватиметься у звичайному режимі», – вказують у міськраді.

Послуга з актуалізації даних надається під час візиту. При собі потрібно мати паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків та актуальний номер телефону.

«Після внесення інформації адміністратором, через декілька хвилин Ви отримаєте ЕВОД (електронний військово-обліковий документ) або Витяг з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів про результат актуалізації даних з зазначенням унікального номеру запису в реєстрі військовозобов’язаних», – додають у мерії.

Крім того, як зазначають в департаменті адмінпослуг, актуалізувати персональні дані можна самостійно за допомогою мобільного додатку Резерв+, а також звернувшись особисто до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Visited 24 times, 1 visit(s) today
Close Search Window