Автор Макс Мельник 14:43 Кримінал, Новини

Чи розкажуть про «ланцюжок» постачання боєприпасів підозрювані у вбивстві поліцейського на Вінниччині?

Військовослужбовцям однією з одеських частин Валерію та Віталію Васілаке оголосили про підозру по двом статтям Кримінального кодексу. У правоохоронних органах вже попереджали, що батьку та сину загрожує довічне покарання. Ба більше, зважаючи на справи, до яких вони можуть бути залучені, існує цілком реальна загроза їхньому життю.

Спочатку про офіційні повідомлення. Очільник МВС І.Клименко заявив, що затримані перевозили боєприпаси та гранати.

У департамент комунікації Нацполіції вказують, що чоловікам інкримінують посягання на життя працівника правоохоронного органу та незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ст. 348 та ч. 1 ст. 263 КК України)

Сьогодні слідчі слідчого управління під процесуальним керівництвом Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону повідомили двом військовослужбовцям про підозру у скоєнні злочинів.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснюють слідчі СУ ГУНП у Вінницькій області.

Тепер про інше. Отже, батько із сином з Одеси перевозили боєприпаси. Їх зупинили випадково під час комендантської години на дорозі у Бершадській громаді. Виникає одразу декілька запитань. По-перше, куди везли «багаж». По-друге, кому… І головне – третє. Як вони «завантажились» і хто покривав ввезення боєприпасів?

Наразі можна припустити, що відповіді на ці питання має дати слідство. Однак, чи будуть говорити підозрювані? Зважаючи на суспільний розголос їхнього вбивства 20-річного правоохоронця Максима Зарецького, покарання має бути найсуровішим. Тож, видавати весь «ланцюжок» від постачальника до отримувача боєприпасів зловмисникам немає сенсу.

Навіть якщо припустити, що чи батько, чи син підуть на відвертості, то знайдуться ті, хто докладе зусиль, аби закрити рота «балакучим» підозрюваним.

Якщо «ланцюжок» залишиться у «тіні», то схема з трафіком зброї існуватиме надалі, тільки зміняться «перевізники».   

Visited 20 times, 1 visit(s) today
Close Search Window