Автор Ігор Заіковатий 13:34 Новини

Чи чекають Вінниччину зміни після звільнення Шефіра? Андрій Рева висловив власну думку

Вчора, 30 березня, президент України Володимир Зеленський звільнив з посади першого помічника Сергія Шефіра, свого давнього друга і бізнес-партнера. Фактично одразу Вінницею почали ширитися чутки, до речі, вкотре, про можливі кадрові зміни у керівництві області.

У коментарі «Бабелю» вже колишній перший помічник президента Сергій Шефір сказав що, попри все залишається в команді очільника держави.

«Незалежно від усього, що ви чуєте і читаєте, я в команді президента. Без варіантів. Окрім того, що він президент, він мій друг, а це набагато важливіше за посаду», — заявив Шефір.

Нагадаємо, Сергій Шефір — співзасновник студії «Квартал 95», художнім керівником якої був Зеленський до обрання президентом. Сергія Нахмановича призначили першим помічником глави держави 21 травня 2019 року, наступного дня після інавгурації Зеленського. У 2020 році на пресконференції Зеленський називав Шефіра людиною, якій довіряє.

NaПарижі попросив прокоментувати звільнення С. Шефіра у розрізі Вінниччини міністра соцполітики (2016-2019) та заступника міського голови (2005-2016) Вінниці Андрія Реву. Існувала думка, що саме Шефір близький до певних кадрових рішень по регіону. Чи може вплинути його відхід на подальші відносили вертикалі «Київ – Вінницька область»?

«Відповім коротко: ніяк. Бо головний вплив на кадрові рішення по нашому регіону мав не Шефір, а Наум Баруля, статус якого, на відміну від статусу Шефіра, не змінився», – пояснив Андрій Олексійович.

Зазначимо, Наум Баруля – український телепродюсер, співзасновник компанії «Продюсерський центр Ліга Сміху», яка знімає однойменне комедійне шоу, давній творчий соратник Володимира Зеленського. Він є батьком парламентарки Ірини Борзової та тестем начальника Вінницької ОВА Сергія Борзова.

Visited 28 times, 1 visit(s) today
Close Search Window