Автор Олеся Рудницька 19:47 Місто, Новини

Через спеку у Вінниці деформувалися трамвайні колії

Сьогодні у середмісті Вінниці навіть у затінку було 37 градусів. Під прямими сонячними променями значно більше 50. Через високу температуру на вулиці Соборній деформувалася рейка. Це фізичний процес розширення в результаті дії температури. Як наслідок протягом декількох годин центром трамваї не ходили.

За офіційною інформацією, з 15:18 через пошкодження зупинено рух трамваїв по вул. Соборній в обох напрямках колії в напрямку пл. Калічанської.

Для перевезення пасажирів додатково запустили два автобуси за маршрутом «Залізничний вокзал — лікарня ім. Пирогова».

О 18.46 у Вінницькій міськраді повідомили, що рух трамваїв відновлено.

«Бригада служби колій Вінницької транспортної компанії повернеться до завершення ремонтних робіт вночі», – йдеться у повідомленні.

Visited 127 times, 127 visit(s) today
Close Search Window