Автор Олег Верлан 18:19 Війна, Новини

Через «атаку ракетами та дронами» у Криму визнають втрату вертольотів і винищувача, а також влучання у секретну базу у Севастополі

Російські телеграм-канали сьогодні, 1 березня, повідомляли про бавовну одразу у декількох районах Кримського півострова. Причому визнають, що попри намагання відбити атаку, пошкоджено навіть систему ППО, а цілей ракети та дрони досягли.

Отже, що пишуть окупанти? Загарбники повідомляли про збиття 10 (!) ракет. Попри таку «роботу», у Сакському районі виведено з ладу один з радарів ППО. Попередньо, влучив дрон. Який до того був збитий, звісно.

У селищі Гвардійське поблизу Сімферополя пошкоджено щонайменше три вертольоти Ка-52. Щодо винищувача автори повідомлення точно сказати не можуть, адже перевіряють дані, але, можливо, його стан теж трохи зіпсований.

«Родзинкою на торті» вважають «там» ситуацію у Севастополі. У межах міста було атаковано секретний військовий об’єкт. Що він приховує, росіяни гне кажуть, але після влучання вони «анонсують» численні жертви серед офіцерського складу ЧМФ.

Звісно, російське міноборони у зведенні за тиждень промовчало про «кримські втрати», лише зазначивши, що збили усі ракети та БпЛА, які до них прилітали.    

Visited 6 times, 1 visit(s) today
Close Search Window