Автор Макс Мельник 10:09 Війна, Місто, Новини

Бомбосховище під «Укртелекомом» у Вінниці за рішенням судів повернули державі

За сприяння Вінницької окружної прокуратури реально виконано рішення Господарського суду Вінницької області за позовом прокуратури в інтересах держави в особі Фонду державного майна України про витребування з незаконного володіння акціонерного товариства захисної споруди цивільного захисту.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

«Йдеться про бомбосховище площею 327 м² місткістю 300 осіб та вартістю 8,2 млн грн у самому центрі м. Вінниці – на вулиці Соборній, де завжди велике скупчення людей, які потребують захисту під час загрози обстрілів», – зазначають у повідомленні.

Додамо, як відомо NaПарижі, мова про бомбосховище під будівлею АТ «Укртелеком».

У прокуратурі нагадують, що свого часу товариство, всупереч чинному законодавству, приватизувало приміщення з укриттям. Тому, з метою відновлення законності розпорядження об’єктами цивільної оборони, прокуратура у квітні 2023 року в судовому порядку ініціювала витребування бомбосховища з незаконного володіння.

Господарським судом Вінницької області у липні позов прокуратури задоволено, однак відповідач оскаржив рішення суду в апеляційній інстанції. 

Північно-західний апеляційний господарський суд, зваживши на доводи прокуратури, постановою від 30.10.2023 залишив скаргу без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін. 

Попри це, відповідач надалі звернувся з касаційною скаргою до Верховного Суду, який ухвалою колегії суддів Касаційного господарського суду від 07.12.2023 відмовив йому у відкритті касаційного провадження.

Відтак на виконання рішення суду на сьогодні право власності на цю захисну споруду зареєстровано за Фондом державного майна України.

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window