Автор Олег Верлан 10:25 Війна, Новини

«Бавовна» в окупованій Феодосії: що приховують росіяни після вибухів?

У ніч на 3 березня у Феодосії, що в окупованому Криму, місцевці жителі не тільки почули, а й побачили наслідки вибухів. «Бавовну» пов’язували з влучанням українських безпілотників у нафтобазу.

Численні відео, розповсюджені у Тelegram, супроводжуються ненормативною лексикою, але цілком зрозуміло, що влучання вразило містян, які знімали події на смартфон.

Місцеві телеграм-канали писали, що вибухи не вщухали понад годину, а деякі – бідкалися на постійний проліт безпілотників. Ба більше, окупанти також не на жарт злякалися, адже почали перекривати рух для транспорту.

Традиційно, під час повітряної тривоги на півострові перекривали рух Кримським мостом. Після вибухів у Феодосії на ранок було перекрито рух транспорту в районі «Тавриди». Окупанти в мережі опублікували карту та запропонували кілька шляхів для об’їзду.

Водночас у російському міноборони вже заявили про масовану атаку безпілотників. Росіяни відзвітували, що «Крим намагалися атакувати 38 безпілотників». Традиційно, у відомстві Шойгу прозвітували про успішну роботу «ПВО», яка «збила» усі безпілотники. Як завжди.

Втім, виникає цілком логічне запитання – якщо «все збили», то чому перекривають рух поблизу Феодосії, де вночі лунали потужні вибухи, а місцеві бачили десятки карет швидкої та пожежників у район нафтобази, де лунали вибухи.

До речі, нафтобаза у Феодосії не вперше стає «об’єктом» уваги. Раніше туди вже «не прилітало».

Незабаром у Путіна вибори, тому у Кремлі дуже піклуються про «переможний імідж ватажка». Отже, офіційної інформації про те, чи дійсно була уражена нафтобаза у Феодосії, немає.

Visited 3 times, 1 visit(s) today
Close Search Window