Автор Олег Верлан 11:18 Війна, Новини

«Бавовна» у Криму: вражено об’єкти у Севастополі та поблизу Сімферополя

Ввечері 23-го і ранком 24 березня 2024 року фіксувались «прильоти» в окупованому Криму. Наразі про «бавовну» відомо у Севастополі та селищі Гвардійське, що поблизу Сімферополя. Наразі офіційна інформація від ЗСУ є лише по першому «випадку».

«Сили оборони уразили великі десантні кораблі «Ямал» і «Азов», а також центр зв’язку та кілька об’єктів інфраструктури Чорноморського флоту РФ в окупованому Севастополі», – зазначили у Генштабі.

Про прильоти крилатих ракет інформація з’явилась вчора пізно ввечері.

Призначенець Кремля, так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що ця атака на місто «була наймасованішою за останній час» і визнав втрати серед цивільних.

«Наші військові відбили атаку на Севастополь. Вона була наймасованішою за останній час. Через потрапляння осколка ракети в торець будинку на Ялтинській загинув 65-річний севастополець», – сказав гауляйтер.

Як повідомили в Osint technical, «схоже, що щонайменше три українські крилаті ракети Storm Shadow щойно врізалися в головний центр зв’язку Чорноморського флоту Росії».

Телеграм-канал «Кримський вітер» зазначив, що «приліт ракет був у головний вузол спецзв’язку Чорноморського флоту РФ на вул. Миколи Музики, 1».

Вранці 24 березня під Сімферополем «бавовна» завітала до нафтобази. Пожежа стала наслідком повітряної атаки на Гвардійське, неподалік Сімферополя. Офіційно окупаційна «влада» ситуацію не коментувала, хоча у соцмережах виклали багато відео з «місця подій».

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window