Автор Олег Верлан 20:52 Війна, Новини

Балістичною ракетою росіяни влучили в одеський Палац студентів. Серед поранених одіозний екснардеп Ківалов

Сьогодні, 29 квітня, ввечері Одеса зазнала ракетного удару. Пишуть, що його було завдано «Іскандером» з касетними боєприпасами. За попередніми даними, внаслідок російської атаки загинули троє людей і собака. Повідомлялось про 20 поранених. Зафіксовано пошкодження житлових будинків та цивільної інфраструктури.

Місцеві одеські ЗМІ повідомляють, що внаслідок російського обстрілу зафіксовано пожежу в Палаці студентів ОНЮА. В Одесі він відомий як «Замок Гаррі Поттера».

Поранення також отримав екснардеп Сергій Ківалов. Травмоване праве стегно, через що почалась кровотечія. З міської лікарні його перенаправили у приватну. Прильот був поряд у будинком ректора.

Нардеп 3-8 скликань Ківалов раніше не приховував проросійських поглядів.

P.S. Ранком 30 квітня голова Одеської обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Кіпер повідомив, що кількість загиблих зросла до 5. В лікарні помер чоловік 1960 року народження.

За словами Кіпера, наразі в медзакладах продовжують лікування 23 постраждалих, серед яких: 8 людей у важкому стані; 4 – у край важкому. Зокрема серед постраждалих є 4-річна дитина.

Начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук, під час ударів ворог застосував проти Одеси ракети зі шрапнеллю, які призначені для враження живої сили.

Visited 16 times, 1 visit(s) today
Close Search Window