Автор Макс Мельник 11:06 Новини

Багатостраждальний «завод» знову виставили на аукціон. На Вінниччині ФДМУ удев’яте намагається продати нерухомість

Фонд держмайна України вкотре виставив на аукціон єдиний майновий комплекс державного підприємства «Браїлівський сокоморсовий завод» у Вінницькій області.

Про це свідчать дані на платформі «Prozorro.Продажі».

Стартова ціна лоту — 166,65 тис. грн. Аукціон відбудеться 7 травня.

Колись основним видом діяльності підприємства, відповідно до статуту, було виробництво фруктових та овочевих соків. Нині об’єкт привабливий тим, що розташований у центрі селища, поруч з водоймою і храмом, неподалік залізниця. Там можна облаштувати логістичний центр або виробництво. Є усі умови.

До складу лоту виходить нерухоме майно (склади, котельня, майстерня тощо) та інфраструктура (трансформаторна підстанція, водопровідна, каналізаційна, теплова мережі, огорожі тощо) загальною площею 2645,1 м², виробниче обладнання, інструменти, прилади, інвентар (меблі), запасні частини, малоцінні та швидкозношувальні предмети.

Переможець торгів має погасити борги держпідприємства у розмірі 7,7 млн грн (станом на 31.12.2023) і не звільняти двох працівників.

Як свідчать дані платформи, це вже дев’ята спроба приватизувати завод. Аукціони на його продаж були призначені у листопаді 2023 року, тричі — у грудні торік, двічі — у лютому. У квітні це вже треті оголошені торги. 

Visited 18 times, 2 visit(s) today
Close Search Window