Автор Олег Верлан 09:26 Війна, Новини

Атака на російський Таганрог: дрони с прямували на підприємство, де ремонтують літаки А-50

У ніч на 9 березня місто Таганрог у РФ нібито масовано атакували дрони, ймовірно, ціллю став завод, де наразі ремонтують літак ДРЛО А-50 ВКС Росії.

Про це повідомив губернатор Ростовської області Василь Голубєв. Він запевнив, що силами російської ППО у Таганрозі нібито відбито масовану атаку БПЛА. 

«Підрозділи ППО відбили ще одну атаку в небі над Ростовською областю. Знищено декілька БпЛА на підльоті до Морозовська. За попередніми даними, внаслідок масованої атаки БпЛА на Таганрог загиблих немає. Отримав поранення співробітник МНС, який брав участь в усуненні наслідків на землі. Потерпілого госпіталізовано, загрози його життю немає», – додав згодом Голубєв.

Місцеві жителі та «воєнкори» повідомляли про велику кількість дронів у небі над Таганрогом. Чітко вказують, що міг постраждати Таганрозький авіаційний науково-технічний комплекс ім. Г. М. Берієва. Він виробляє літаки-амфібії  і в цехах якого наразі ремонтують літак ДРЛО А-50 ВКС Росії, який раніше постраждав від атаки дронів. 

Своєю чергою, у Міноборони Росії запевняють, що вночі над російськими регіонами нібито було перехоплено та знищено 47 дронів: 1 – над Бєлгородською областю, 2 – над Курською, 3 – над Волгоградською та 41 – над Ростовською областями.

Visited 4 times, 1 visit(s) today
Close Search Window