Автор Макс Мельник 18:46 Кримінал, Новини

Альфонс завинив? Молодого хлопця на Вінниччині підозрюють у крадіжці коштів з картки

Доволі кумедною виявилась ситуація з крадіжкою грошей з банківської картки 41-річної жмеринчанки. Розслідування правоохоронців привело до 23-річного співмешканця жінки. Виявилось, що хлопець позичав телефон у коханої та переводив гроші… Як тепер вчинятиме ображена містянка, адже фактично може «засадити» за ґрати близьку у всій сенсах людину?

Як повідомляють у поліції Вінницької області, жителька міста Жмеринка поскаржилась правоохоронцям на те, що виявила два факти переказів грошових коштів на різні суми, які не здійснювала. Загалом зникло понад 28 тисяч.

В ході перевірки під підозру правоохоронців потрапив 23-річний співмешканець потерпілої. Дійсно, він просив телефон для «важливого дзвінка». І, скориставшись довірою, перераховував на свою картку умовно чужі гроші.

У поліції кажуть, що розшукали правопорушника за місцем його проживання. Хлопцю інкримінують крадіжку. Кримінальне провадження розпочато за ч. 4 ст. 185 КК України, що передбачає до років ув’язнення.

Проте все у руках заявниці. Ображена жінка може «стояти на своєму» або забрати заяву, щоб коханий не опинився за ґратами. А що хлопець? Мабуть, велике кохання він розумів як можливість покращити фінансовий стан за рахунок заможної «покровительки». А потім щось пішло не так… Чимось він таки завинив.

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window