Сьогодні у середмісті Вінниці навіть у затінку було 37 градусів. Під прямими сонячними променями значно більше 50. Через високу температуру на вулиці Соборній деформувалася рейка. Це фізичний процес розширення в результаті дії температури. Як наслідок протягом декількох годин центром трамваї не ходили.
За офіційною інформацією, з 15:18 через пошкодження зупинено рух трамваїв по вул. Соборній в обох напрямках колії в напрямку пл. Калічанської.

Для перевезення пасажирів додатково запустили два автобуси за маршрутом «Залізничний вокзал — лікарня ім. Пирогова».

О 18.46 у Вінницькій міськраді повідомили, що рух трамваїв відновлено.
«Бригада служби колій Вінницької транспортної компанії повернеться до завершення ремонтних робіт вночі», – йдеться у повідомленні.