Автор Макс Мельник 12:21 Конфлікти, Новини

На Вінниччині оштрафували перевізника за надмірну вагу

Завдяки небайдужим громадянам в управлінні держнагляду (контролю) у Вінницькій області дізналися, що дорогою рухаються перевантажені вантажівки. Надані були всі дані. І вони підтвердилися. Три вантажівки DAF, які належать одному перевізнику, везли на 40-50% більше ваги, ніж дозволено. Трьома фурами намагались перевезти 167 тон зерна.

Про це повідомляє Укртрансбезпека.

При перевірці було встановлено, що в одній вантажівці зафіксовано перевищення загальної маси +50% (63 т при допустимій 42 т), у другій – +40,71% (59,1 т при допустимій 42 т), у третій – +40,6% (59,05 т при допустимій 42 т).

«На перевізника було складено адміністративні матеріали за всіма трьома випадками, а на вантажівки встановлено блокувальні пристрої. Лише після приведення ваги у норму — транспорт продовжив свій рух. Також відповідальність за порушення вимог щодо оформлення та внесення відомостей до ТТН нестиме вантажовідправник», – йдеться у повідомленні.

Загальна сума передбачених штрафних санкцій — 306 000 грн.

Visited 57 times, 57 visit(s) today
Close Search Window