Сьогодні, 26 червня, у рамках чергового обміну військовополоненими додому повернулися 160 українців.
Серед звільнених з російського полону – бійці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Усі були в полоні ще з 2022 року.
Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.
Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у полоні.
За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, серед звільнених троє вінничан – Віталій, Володимир та Василь. Вони боронили Україну на Донецькому та Луганському напрямках.