Автор Макс Мельник 15:32 Кримінал, Новини

У Вінниці ранком рецидивіст напав на пенсіонерку

Після скоєння злочину у квітні рецидивіста затримали та відпустили. І він остаточно знахабнів. Ранком 23 червня у Вінниці чоловік напав на 73-річну жінку, яка сиділа на лавці у зеленій зоні та зірвав з шиї золотий ланцюжок.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччини, напад стався близько 10 години. Зловмиснику ніхто не завадив зникнути. Пенсіонерка фізично наздогнати не могла.

Незабаром нападника затримали. Ним виявився 38-річний житель Хмільницького району з великим кримінальним шлейфом.

Йому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 186 КК України (грабіж). Ще у квітні чоловіку теж повідомляли про підозру.

Якщо за рішенням суду зловмисника відпустять на волю, то ніхто не заважатиме і надалі нападати на перехожих. Зважаючи на попередні «подвиги» чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

Visited 89 times, 89 visit(s) today
Close Search Window