Автор Макс Мельник 13:47 Кримінал, Новини

У Вінниці затримали декілька отримувачів посилок з наркотиками

Протягом двох днів у Вінниці правоохоронці зупинили на вулиці трьох молодих людей. Які при собі мали пакунки з наркотиками, ймовірно, отримані поштою. Схоже, відправник діяв злагоджено з поліцією, тому факти виявлення стали прогнозованими. Офіційно про домовленості силовики, звичайно, не кажуть.

Тепер по фактам. Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінниччині, 19 червня в обласному центрі зупинили 23-річного місцевого жителя. Під час перевірки у чоловіка знайшли посилку. А там – чай на основі наркотиків вагою близько 500 грамів.

Інший випадок стався на вулиці Якова Шепеля. Там зупинили 24-річну місцеву жительку зі 100 грамами наркотичної речовини.

Наступного дня поліцейські зупинили 40-річного вінничанина, у якого при собі було три поліетиленові пакети загальною вагою близько 300 грамів. Усім затриманим слідчі повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 309 (Незаконне придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів з метою збуту, в особливо великих розмірах). Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Visited 51 times, 51 visit(s) today
Close Search Window