Автор Макс Мельник 09:14 Новини, Спорт, Україна

Боксер Олександр Хижняк здобув третє українське золото Олімпіади

Олександр Хижняк став олімпійським чемпіоном у боксі в категорії до 80 кг. Це третя золота медаль України на Олімпіаді-2024. У фіналі боксерського турніру українець переміг представника Казахстану Нурбека Оралбая.

Перший раунд Хижняк на записках суддів виграв (3:2), потім програв другу трихвилинку (2:3). Все вирішив третій раунд.

У збірної України в активі – 8 медалей (3–2–3), синьо-жовта команда піднялася на 17-те місце у медальному заліку.

В ході олімпійського турніру в Парижі «Полтавський танк» здолав усіх ключових опонентів – позаполітикового перебіжчика з Бахмута Пилипа Акілова, який представляв Угорщину, могутнього бразильця Вандерлея Перейру, дворазового олімпійського чемпіона Арлена Лопеса з Куби, чинного чемпіона світу Нурбека Оралбая з Казахстану – і з другої спроби здобув олімпійське золото. Адже в фіналі Ігор-2020 програв бразильцю Еберту Консейсау