Автор Макс Мельник 16:31 Новини, Спорт

У Києві вінницька «Нива» програла місцевому «Локомотиву»

Сьогодні, 20 квітня, у Києві вінницька «Нива» зустрічалась зі столичним «Локомотивом». Хоча був матч рівних команд, але гості, зокрема граючий президент Артур Загорулько, декілька разів марнували стовідсоткові моменти. Натомість господарі використовували контратаки та помилки гостей. Остаточний рахунок – 2:1 на користь киян.

Так, на 37-ій хвилині нападник «Локомотива» Ян Каранга чудово скористався прострілом партнера і переправив м’яч у ворота «Ниви».

Вже на 43-ій чергова контратака збільшила перевагу господарів поля. Назарій Богомаз скористався дитячою помилкою воротаря Захарчука, який вийшов далеко за межі карного майданчика, аби вибити м’яч головою, але схибив. «Залізничник» пробіг поруч з голкіпером, вийшов до пустих воріт і відправив м’яч у сітку.

На 80-ій хвилині «нивівця» Варяника збили у карному майданчику, і на 81-ій Загорулько влучно пробив у «дев’ятку». Подальші спроби вінничан уникнути програшу не дали бажаного результату.